هدف‌گیری دقیق‌تر با استفاده از ابزارهای هوشمند و نتیجه‌گرا

تبلیغات در بوران به شیوه‌ای متفاوت انجام می‌‎شود. ما در هر بخش استراتژی مختص آن را با تحلیل دیتا و بهینه سازی مستمر با استفاده از هوش تجاری (BI) که بر اساس نیازها و اهداف مجموعه انتخاب یا اسکریپ نویسی شده‌اند پیش خواهیم برد. در عصر حاضر که تکنولوژی و اینترنت بخش جدایی ناپذیری از زندگی و کسب و کار مردم شده است، دیجیتال مارکتینگ یکی از موثرترین و کارآمدترین راه‌های ارتباط با مشتریان و افزایش فروش محصولات و خدمات است. دیجیتال مارکتینگ شامل استفاده از ابزارها و رسانه‌های دیجیتال مانند وبسایت، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات در اپلیکیشن‌ها و تبلیغات در پلتفرم‌‎های ویدیویی برای ارائه محتوای جذاب و مفید به مخاطبان و تبدیل آن‌ها به مشتری است.

بوران یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه دیجیتال مارکتینگ در ایران است که با بیش از 8 سال تجربه در فروش محصولات در فضای آنلاین، به big data اختصاصی خود دست یافته است و با استفاده از به‌روزترین ابزارهای حوزه تکنولوژی و تحلیل دقیق دیتای کسب شده در این سال‌ها، توانسته است عملکرد فروش محصولات خود را به طرز شگفت انگیزی بهینه کند. و اثرات آن را در تدوین فرایند فروش اختصاصی خود در زمینه‌هایی از جمله مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) و افزایش Conversion Rate مشاهده کند.

تبلیغات در وبسایت‌ها با پنل اختصاصی

ما در بوران پنل اختصاصی "بوران ادز" را متناسب با نیازهای مجموعه کد نویسی کرده‌ایم. همچنین به طور مستقیم با رسانه‌های تبلیغاتی بزرگ کشور در ارتباط هستیم، تا بتوانیم هدف‌گیری بسیار دقیق‌تری در راستای بالابردن نرخ CRO (Conversion Rate Optimization) و MARKETING AUTOMATION   داشته باشیم. بوران با هدف ارتباط سازنده و مستقیم با رسانه‌ها، بازوی تبلیغاتی مجموعه را شکل داده و پنل اختصاصی تبلیغات را با ارائه Script Code به وبسایت‌ها معرفی کرده و به نمایش محصولات خود در آن‌ها می‌پردازد.

تبلیغات اتومیشن

علاوه بر تبلیغات در فضای آنلاین، ما در Booran با داشتن استراتژی و فلوی شخصی سازی شده خود برای تبلیغات و ریتارگتینگ، توانسته‌ایم  بازدهی تبلیغات را به حداکثر برسانیم و مشتریان خود را در طول مسیر خرید هدایت و همراهی کنیم. بوران با استفاده از دیتای کسب شده از رفتار مشتریان، توانسته است تبلیغات را به صورت داینامیک و شخصی سازی شده ارائه کند و مشتریان را با پیشنهادات مناسب وارد فانل (قیف) فروش خود کند. ما با بهره‌گیری از داده‌های به‌دست آمده و تحلیل دقیق آن‌ها، قادر به شناسایی الگوها و رفتارهای مشتریان خود هستیم که این شناسایی به ویژه در ارتباط با موقعیت جغرافیایی، جنسیت، سن و سایر معیارهای مشتریان، به بوران کمک می‌کند تا تبلیغات خود را به‌طور دقیق‌تر و هدفمند‌تر مدیریت کند. در نهایت، این استراتژی‌ها و رویکردهای Booran، نه تنها به بهبود عملکرد فروش و افزایش نرخ تبدیل کمک می‌کنند، بلکه ارتقاء تجربه مشتری و تقویت ارتباط بین شرکت و مشتریان را نیز در پی دارند. این ارتباط مستقیم و سازنده با مشتریان، یکی از عوامل کلیدی موفقیت در دنیای رقابتی دیجیتال است و بوران با ارائه راهکارهای خلاقانه و موثر، در این زمینه به عنوان یکی از پیشگامان شناخته می‌شود.

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

ما در بوران برای بازاریابی رسانه‌های اجتماعی یا SMM مخاطب خود را درست میشناسیم و بر اساس نیازها و دغدغه‌های آنان محتوا تولید می‌کنیم و به منظور افزایش کیفیت محتوی تولید شده در شبکه‌های اجتماعی، آتلیه تولید محتوا، تیم سناریو نویسی، فیلم برداری و عکاسی را در نظر گرفتیم و هر روزه در تلاش هستیم محتوای با کیفیت‌تری را برای مخاطبان هدف آماده کنیم تا به ایجاد تعامل و مشارکت حداکثری، کمپین‌های بهینه‌تری را اجرا کنیم. ما در بخش SMM برای هر مدیوم یک استراتژی جداگانه درنظر گرفته‌ایم و بر اساس تقویم محتوایی هر یک را متناسب با اهداف سازمانی مدیریت خواهیم کرد. کمپین‌های مختلف مربوط به هر شبکه اجتماعی را طراحی و اجرا کرده و همچنین به کمک ابزارهای تحلیلی هوشمند و همچنین AI، استراتژی‌های مختلف را تست و اندازه‌‌گیری کرده تا در بازه‌های زمانی مشخصی در دست اجرا قرار گیرد.

تبلیغات در گوگل

یکی دیگر از مهمترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ تبلیغات در گوگل هست. ما در بوران برای اجرای این تبلیغات، اولین گامی که برداشته‌ایم، تحقیق دقیق در مورد مخاطبان هدف و محصولات یا خدمات ارائه شده است. با تجزیه و تحلیل بازار و رقبا، به دنبال کلمات کلیدی مناسب برای جذب نگاه مخاطبان گشته تا بتوانیم کمپین‌ها و گروه‌های تبلیغاتی را با دقت تنظیم کنیم. با توجه به اهداف تبلیغاتی، تصمیم می‌گیریم که کدام قسمت از مخاطبان در چه زمان و موقعیتی با تبلیغات ما در تعامل باشند. این استراتژی به ما این امکان را می‌دهد تا تبلیغات خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی، زمان و نوع دستگاه به مخاطبین نمایش دهیم. مرحله بعد از اجرای کمپین‌ها بهینه سازی آنها است.

ما عملکرد تبلیغات را به‌طور دقیق و لحظه‌ای با استفاده از ابزارهای تحلیل داده بررسی می‌کنیم. این اطلاعات به ما این امکان را می‌دهد که نتایج را تجزیه و تحلیل کرده و بهبودهای لازم را در استراتژی‌های تبلیغاتی اعمال کنیم.یکی از مهم‌ترین اقدامات در گوگل ادز مساله استراتژی مالی برای شرکت در مزایده تبلیغات گوگل است. اینکه مبلغ هر کلیک بودجه روزانه و اختصاص بودجه به هر کمپین چه استراتژی باید داشته باشد تاثیر زیادی در میزان نمایش و سوددهی کمپین‌ها خواهد داشت. این مهم فقط با داشتن تجربه زیاد در اجرای کمپین‌های مختلف تبلیغاتی میسر می‌شود که ما در گروه بوران با توجه به اجرای کمپین‌های زیاد این تجربه را به دست آوردیم.