بوران لجستیک؛ ایران کف دست شما است

بخش لجستیک امروزه در شرکت‌ها به ویژه فروشگاه‌های آنلاین، نقشی حیاتی و چندوجهی برعهده دارد. به گونه‌ای که از مدیریت موجودی، انبارداری، بسته بندی و حمل و نقل تا رسیدن محصول دست مشتریان را در بر می‌گیرد.ناگفته پیداست با بهبود لجستیک، می‌توانید راندمان، بهره‌ وری و رضایت مشتری را افزایش دهید و در نهایت به موفقیت بیشتری در کسب‌و‌کار خود دست پیدا کنید. یکی از مزیت‌های بزرگ گروه بوران داشتن لجستیک اختصاصی است که امتیازی بسیار بزرگ برای یک مجموعه در اندازه‌های بوران مارکت به شمار می‌آید. امروزه تنها شرکت‌ها و استارت آپ‌های بزرگ توانسته‌اند از این مزیت بهره‌مند شوند که البته کالا‌ها را فقط در محدوده‌هایی خاص جا به جا می‌کنند و ارسال‌های کشوری را از طریق خدمات پستی انجام می‌دهند. در حالی که خدمات لجستیک بوران مارکت، کاملا اختصاصی است. ما با استفاده از 280 نماینده در سراسر ایران، حوزه خدمات‌رسانی بخش لجستیک را حتی تا دور افتاده‌ترین روستاهای سطح کشور گسترش داده‌ایم تا تمامی محصولات گروه بوران، تحت نظارت کامل و در بهترین شرایط به دست مشتریان عزیز برسد.

با توجه به حجم بالای سفارش‌ها در گروه بوران، با کمک این 280 نمایندگی، توانسته‌ایم بدون کوچک‌ترین مشکل در ارسال محصولات، جزو سرآمدان لجستیک در میان شرکت‌های بزرگ و کوچک کشور قرار گیریم. بیراه نیست اگر امروز، booran group را نمونه‌ای کاملا موفق و الگو در زمینه خدمات لجستیکی و ارسال امن به شمار آوریم.

با لجستیک اختصاصی، بوران به وسعت ایران

دغدغه اصلی ما در بخش لجستیک (تحویل) پیشرفت گروه با خدماتی نوین و منحصربه‌فرد، جلب رضایت حداکثری مشتریان است. برای تحقق این مهم خدماتی را به شرح زیر در بخش لجستیک سامان داده‌‎ایم:

پرداخت در محل (‌COP)

 

مهم‌ترین و برجسته‌ترین مزیت بخش لجستیک گروه بوران امکان پرداخت هزینه کالا درب منزل است. به گونه‌ای که در نظرسنجی‌های به عمل آمده، رضایت صد درصدی مشتریان را از این نحوه پرداخت کسب کرده‌ایم. این مهم را در مقایسه با فروشگاه‌ها‌یی که هزینه محصولات را به صورت آنلاین و از طریق درگاه‌ها دریافت می‌کنند، یک مزیت بزرگ در جلب اعتماد و رضایت مشتری می‌دانیم.

پوشش سراسری کشور؛ حتی دورافتاده‌ترین روستاها

لجستیک گروه بوران افتخار دارد که سرتاسر ایران را از طریق 280 نماینده تحویل فعال پوشش داده و هر مشتری در هر کجای ایران که باشد، محصول خود را در زمان مقرر شده و بدون اتلاف وقت و هزینه تحویل خواهد گرفت.
 در تمامی مراکز استان و شهرستان‌ها نمایندگان ما حضور فعال دارند و با توجه به موجودی محصولات سفارش مشتری را در کمترین زمان ممکن تحویل خواهند داد. ناگفته پیداست قرار دادن محصولات در سیستم پستی، روند تحویل کالاها به ویژه در نقاط دور از دسترس را با تاخیر بسیار روبه‌رو می‌کند که از طریق لجستیک اختصاصی بوران، این کاستی را به طور کامل پوشش داده‌ایم.

نرخ تبدیل بالا- CRO

با توجه به روند کاری بخش ارسال در گروه بوران، نرخ تبدیل به صورت چشمگیری افزایش یافته و منجر به اعتماد چندین برابری مشتریان شده است. پرداخت درب منزل با توجه به نارضایتی گاه و بیگاه خریداران از درگاه‌های اینترنتی، ارسال سریع و بدون تاخیر و مهمتر از همه ارسال کاملا رایگان، مواردی است که نرخ تبدیل ما را در گروه بوران به طور قابل توجهی افزایش داده است.

امکان کنترل و بهینه سازی از طریق CRM و نرم افزار های مرتبط 

به دلیل حجم کاری بالا و تعدد نمایندگان در سراسر کشور، پروسه تحویل محصول باید از طریق نرم افزارهای کاربردی کنترل و بهینه‌سازی شود که با توجه به امکانات انواع نرم افزار‌های CRM و همچنین نرم افزار‌های مشابه، این امر به راحتی کنترل شده است و همواره برنامه‌هایی برای بهینه سازی این روند در دورنمای گروه بوران قرار دارد.

پرسنل بخش لجستیک گروه بوران، با بهره‌گیری از آموزش مداوم و تجربه اندوخته، به بهترین شکل با سریع‌ترین خدمات در شهرها و روستاهای سراسر کشور فعالیت می‌کنند. به گونه‌ای که در صورت درخواست مشتریان این توانایی را دارند که محصول خریداری شده را در همان روز سفارش کالا، در هر نقطه از ایران، به درب منزل مشتریان برسانند و در این زمینه هیچ محدودیتی از نظر مکان ارسال وجود ندارد. مجهز شدن به این قابلیت‌ها در این مدت کوتاه و رضایت حداکثری مشتریان از بخش لجستیک بوران در نظر سنجی‌ها، ما را در ادامه راه و ارتقاء شیوه‌های ارسال در مسیر پیش رو مصمم‌تر می‌کند.