فعالیت‌های تخصصی در رسانه‌های دیجیتال با بوران مگ

گروه بوران در جهت رسیدن به اهداف خود مالکیت چندین رسانه دیجیتال را عهده‌دار است. اغلب این رسانه‌ها در حوزه سلامت فعال هستند. به همین جهت، گروه بوران خود را متعهد می‌داند که بر صحت و درستی اطلاعات درج شده در این رسانه‌ها نظارت کامل داشته باشد. ناگفته نماند که رسانه های حوزه سلامت BooranGroup جزو سایت‌های رتبه‌دار در گوگل به شمار می‌روند. از بهترین و به نام‌ترین سایت‌های مجموعه booran می‌توانیم به مجلات زیر اشاره کنیم:

  

و ده‌ها سایت دیگر که در حوزه سلامت فعالیت چشمگیر و بسیار موفقی دارند.

آشنایی با تیم بوران مگ

برای راه‌اندازی و مدیریت رسانه‌های اختصاصی گروه بوران، تیم تخصصی تولید محتوا فعالیت دارند. این تیم از افراد متخصص، با تجربه و دلسوز تشکیل شده است که نسبت به کار و اهداف مجموعه تعهد بالایی دارند. تیم بازاریابی محتوا و سئو گروه بوران متشکل از متخصصان زیر است:

 • گروه کارشناسان ارشد سئو
 • کارشناس تولید محتوا
 • تیم آتلیه
 • گروه فنی کدنویسان و برنامه نویسان

هر کدام از این افراد با توجه به مهارت تخصصی و تجربه کاری خود انواع چالش‌های کاری را پشت سر می‌گذارند. برای تیم مگ بوران هیچ مشکلی جدی نیست، زیرا اعضای تیم با پیگیری هر چه تمام‌تر، تمامی موانع پیش در مسیر را از میان برمی‌دارند.

تخصص و کار حرفه‌ای در بوران مگ

گروه بوران با جذب نیروی‌های متخصص در زمینه‌های مختلف تیمی متشکل از کارشناسان ارشد سئو و محتوا گرد هم آورده است. این تیم با تکیه بر دانش فنی و به‌روز خود و همچنین تسلط بر تمامی الگوریتم‌های گوگل و ابزارهای فنی، فعالیت دارد. از جمله نرم‌افزارها و ابزارهای مهم حوزه سئو و محتوا که تیم مگ بر آن تسلط دارد می‌توانیم به نمونه‌های زیر اشاره کنیم:

 • Moz
 • Ahrefs
 • Keyword planer
 • Semrush
 • Kwfinder
 • Google analytics

گزارش‌های حاصل از ابزارهای تخصصی برای بهبود تصمیمات و روند فعالیت‌ها، در جلساتی به صورت اطلاعات تکمیلی در اختیار سایر اعضای تیم و گروه‌ها قرار می‌گیرد. با اشتراک‌گذاری نتایج حاصل از آنالیزها، دیگر اعضای گروه بدون مواجهه با خطرات و تجربه‌های تلخ، اطلاعات یا راهکارهای لازم را کسب می‌کنند. این حس همکاری و تعامل نه تنها در بین تیم مگ بوران، بلکه در بین دیگر تیم‌ها نیز جریان دارد. 

ارزش آفرینی گروه تولید محتوا و سئو در booran group

تنها مزیت و ارزشی که گروه تولید محتوا در گروه بوران دارد، ارائه تجربیات کاری بین اعضای گروه نیست. بلکه این تیم فعال، جوان و متخصص با استفاده از مهارت‌ها و دانش خود، محتوای متنی، ویدیویی و تصویری تولید می‌کنند که در راستای الگوریتم‌های گوگل و سئو فرندلی است. به همین خاطر سایت‌ها و رسانه‌های تحت نظر این تیم جزو رتبه‌های عالی با یوزر میلیونی در ماه قرار دارند.

چالش‌هایی که مگ بوران پشت سر گذاشته است

چالش و محدودیت در هر حوزه‌ای وجود دارد و این موضوع باعث کاهش راندمان کاری یا تاخیر در دسترسی به اهداف می‌شود. اما با کمک تیمی قوی از افراد باتجربه و متخصص می‌توان چالش‌ها را به راحتی و با کمترین ضرر پشت سر گذاشت. بعد از سال‌ها فعالیت حرفه‌ای booran در حوزه محتوا و گردهم‌آوری تیمی متشکل از متخصصان کاربلد و باتجربه، هر چالشی به یک فرصت تبدیل خواهد شد. شاید این جمله کمی شعاری به نظر برسد. اما در گروه بوران تمامی اعضا، به ویژه تیم محتوا و سئو، با بررسی چالش یا محدودیت ایجاد شده، از آن فرصتی برای رشد خود، ارتقاء سطح علمی و تجربه استفاده می‌کنند.

مهمترین چالش‌هایی که تیم محتوا و سئو بوران پشت سر گذاشته است عبارتند از:

 • رقابت با رسانه‌های فعال و هم‌رستا با حوزه فعالیت Booran
 • پشت سر گذاشتن آپدیت‌های سنگین گوگل و الگوریتم‌های جدید
 • دنس سایت‌ها در کیوردهای مختلف

در جهت رفع این چالش‌ها اقدامات مختلفی در booran صورت گرفته است.

استخدام تیم متخصص در حوزه سئو و تولید محتوا

در گروه بوران تمامی پوزیشن‌های شغلی از کوچک‌ترین نقش تا موثرترین آن‌ها، مهم و تاثیرگذار هستند. به همین دلیل در استخدام تک تک اعضای گروه دقت زیادی به خرج داده می‌شود. این دقت به معنی سخت‌گیری در روند استخدام نیست، بلکه به معنی جذب نیروهای متخصص، باتجربه، فعال و با انگیزه است. اگر تمایل به همکاری در تیم مگ بوران را دارید، کافی است رزومه کاری خود را برای ما ارسال کنید.