گروه بوران

ساخت پنل اختصاصی تبلیغات بوران با حضور نخبه‌های جوان

هر کدام از دپارتمان‌های مختلف در هر سازمانی مانند Booran Group با چالش‌های مختلفی سروکار دارد. این چالش‌های در تیم تبلیغات بوران حتی با وجود حضور تیم حرفه‌ای و کاربلد وجود دارد. در ادامه با تعدادی از چالش‌های تیم تبلیغات گروه بوران آشنا خواهیم شد.

چالش‌های حوزه تبلیغات در آژانس‌های فعال

در دنیای دیجیتال امروز، وب‌سایت‌ها یکی از حیاتی‌ترین فضاها برای نمایش برند و افزایش فروش محصولات و خدمات محسوب می‌شوند. تبلیغات بنری و همسان در اکثر وب‌سایت‌ها به عنوان یکی از منابع اصلی درآمد سایت‌هایی که تبلیغات می‌پذیر محسوب می‌شوند. به همین دلیل تمامی دیجیتال مارکترها از فضای تبلیغاتی در وبسایت‌ها به عنوان بستری مهم برای نمایش برند خود استفاده می‌کنند. اما سفارش تبلیغات در وبسایت‌ها خیلی ساده نیست. بلکه همیشه چالش‌هایی توسط آزانس‌های تبلیغاتی (رابطه بین تبلیغ دهنده و تبلیغ کننده) وجود دارد. برخی از این چالش‌ها به راحتی حل شده و مشکلی در روند کار ایجاد نمی‌کنند. اما چالش‌های اصلی برای برندهای بزرگ که نیاز به تبلیغ در رسانه‌های اصلی و بزرگ کشور دارند، همچنان وجود دارد.

دسترسی محدود یا همراه با چالش به رسانه‌های بزرگ

رسانه‌های بزرگ معمولا مطیع آژانس‌های تبلیغاتی نیستند و تمایلی به رعایت قوانین و پروتکل‌های انحصاری در آژانس را ندارند. به همین دلیل برای تبلیغات در این رسانه‌های بزرگ باید به طور مستقیم با آن‌ها ارتباط برقرار کنیم. اما ایجاد ارتباط و مذاکره با این رسانه‌ها همیشه با چالش همراه است.

محدودیت در شخصی سازی تبلیغات در رسانه‌های بزرگ

در حالت کلی رسانه‌های بزرگ امکانات محدودی برای شخصی‌سازی تبلغات فراهم می‌کنند. از این محدودیت‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • تغییر بنرها
  • تعیین زمان تبلیغات
  • تخصیص مبلغ کلیک

در صورتی که اگر روی این موارد محدودیتی اعمال نشود، روند تبلغات در رسانه‌های بزرگ خیلی راحت پیش خواهد رفت.

عدم امکان آنالیز داده‌های حاصل از تبلیغات

و اما مهمترین قسمت ماجرا عدم امکان آنالیز داده‌های حاصل از این تبلیغات است که در حال حاضر در آژانس‌های تبلیغاتی امکان پذیر نیست. در صورتی که اگر این اطلاعات در اختیار گروه مارکتینگ شرکت تبلیغ دهنده قرار گیرد، روند بهتری را برای تبلیغات در نظر خواهند گرفت.

رفع چالش‌های تبلیغات با گروه بوران

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما در Booran Group، با تلاش برنامه‌نویسان حرفه‌ای، پنل تبلیغاتی اختصاصی خود را به نام “بوران ادز” کد نویسی و اجرا کرده‌ایم. گروه بوران به طور مستقل و بدون واسطه با تعداد زیادی از رسانه‌های بزرگ مذاکره کرده و با استفاده از کد خود، تبلیغات را در این رسانه‌ها به نمایش می‌گذارد. پنل اختصاصی بوران ادز امکاناتی چون شخصی‌سازی زمان بندی، انتخاب رسانه، انتخاب مکان تبلیغاتی، ویرایش تیتر و محتوای تبلیغ را فراهم کرده است. ما در پنل بوران ادز داده‌های حاصل از تبلیغات را با استفاده از هوش مصنوعی و POWER BI به تصاویر قابل فهم و تحلیل تبدیل کرده و در داشبوردهای اختصاصی، اطلاعات قابل تحلیلی را ارائه می‌دهیم. این امکان به شما کمک می‌کند تا بر اساس این داده‌ها، تصمیمات مارکتینگی مناسب‌تری را برای هر کمپین‌های تبلیغات خود بگیرید و در نتیجه هزینه‌های پرداختی از طرف شما بهینه‌تر خرج خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *